HAKKIMDA

Merhaba Ben Diş Hekimi Begüm Arabacı…
1983’de İstanbul’da doğdum. Lise eğitimimi Maltepe Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 6 yaşından itibaren piyano ve bale eğitimleri alarak sanatla tanışmış olmam, diş hekimliğini sanatla bütünleştiren bir meslek olarak görmemi sağladı. Bu nedenle İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne girdim.

Estetik Diş Hekimliği ile Gülüş Tasarımı
Estetik diş hekimliği alanlarında kendimi geliştirip gülüş tasarımı üzerine eğitimler aldım. Benim için mesleğimin sanatsal yönü; bilgi birikimini, el becerilerini ve estetiği bir arada harmanlayıp kişiye özel yeni bir gülüş yaratmaktır.

Diş Hekimliğinde 15 Yıllık Deneyim
Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduğum 2007 yılında girişimci ruhumla ilk muayenehanemi açmış, fakat bulunduğum binanın kentsel dönüşümü nedeniyle kendimi kurumsal hayatta bulmuştum. Maslak Acıbadem Hastanesi ve daha sonrasında Batı Ortodonti Diş Kliniğinde Yönetici Hekimlik görevinde bulundum.

Mesleğimde hep kendimle yarış halinde olduğum için bütün enerjimi kendimi geliştirmek ve hep daha iyisini yapmaya odakladım. Meslek hayatımın 15. yılı olan 2021 yılında hep hayalini kurduğum kendi diş kliniğimi tekrar kurdum.

İstanbul’un En Gözde Semtindeyiz
İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Kadıköy Suadiye’de bulunan muayenehanemde hastalarıma ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında ve özellikle estetik diş hekimliği uygulamaları olan Hollywood Smile ve Gülüş Tasarımı tedavilerini gerçekleştirmekteyim.
İşimin en sevdiğim yanı hastalarıma sağlıklı ve estetik gülüşler kazandırarak, onların daha mutlu, daha özgüvenli gülümsemelerini sağlamak.

Birlikte GÜLÜMSEYEBİLMEK dileklerimle…

Mutlu Hasta Görüşleri